سبد خرید

شما کاربران عزیز می توانید با مبالغ دلخواه خرید کلیه کتب در و غیر درسی ، لوازم تحریر و دیگر نیازمندی های  خود را در سایت کتاب ایران من (myiranbook.ir)  انجام دهید.

در حال حاضر فروش کلیه محصولات نظیر کتب درسی و غیر درسی ، لوازم تحریر و اقلام مصرفی و هنری فقط در کشور عزیزمان ایران امکان پذیر می باشد. لیکن ارسال کتب کمیاب و اقلام هنری به صورت موردی و با هماهنگی قبلی به دیگر کشورها نیز امکان پذیر است.

پرداخت های شما مشتریان گرامی از طریق در گاه های بانکی نصب شده بر روی سایت کتاب ایران من و پرداخت توسط دستگاه پوز سیار جهت سفارش هایی که به صورت پرداخت پس از تحویل ثبت گردیده امکان پذیر می باشد

پیگیری محصولات از طریق صفحه پیگیری حساب کاربری یا با برقراری تماس با دفتر سایت امکان پذیر می باشد.

پس از ثبت سفارش ظرف مدت 48 ساعت محصول بسته بندی و ارسال خواهد شد.

زمان رسیدن محصول نسبت به مقصد تعیین شده از سوی کاربر متفاوت می باشد.

مدیران و پرسنل سایت کتاب ایران من (myiranbook.ir)  با سال ها تجربه در زمینه نشر و پخش کتاب و محصولات فرهنگی هنری امکان تامین اکثر کتاب های موجود در بازار و در زمینه کتاب یابی و تولید محصولات فرهنگی هنری نیز سابقه چشمگیری را دارا هستند. پس شما کاربران عزیز می توانید با خرید از این سایت در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

به علت تعداد بسیار بالای محصولات موجود در سایت و عدم امکان به روز رسانی لحظه ای ممکن است برخی سفارشات با عدم موجودی و یا توقف چاپ مواجه شود که کر این صورت از طرف پشتیبانی سایت با شما تماس گرفته می شود تا زمان تقریبی انتظار و راهکار های جایگزین به شما اطلاع داده شود.

درصورتی‌که محصولی موجود نباشد می‌توانید با تماس با ما آن را سفارش دهید. کتاب ایران من محصول را برای شما تهیه خواهد کرد.

بله، برای کاهش هزینه های مطالعه کاربران عزیز مای ایران بوک در صورت نیاز می توانید  با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید تا به شما در این زمینه مشاوره بدهند.

سوالات خود برای ما ارسال کنید!

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.